Leadership_motivation1

Pershendeteje

Leadership_motivation1
Nihet si nje nga portalet me te mira sa i perket vet zhvillimit dhe motivimit. Qellimi i kesaj faqeje esht qe ti ndihmojm te rinjet shqiptar qe te zgjohen nga ky gjum qe na ka kapluar, dhe ti ndjekim qellimet dhe deshirat tona qe i kemi pasur ne mendje qe nga femiria. Ti bejm ëndrrat tona realitet e jo te mbesin vetem ëndrra.
———————————————————————
PUNO QDO DIT E ME SHUM DHE SIGUROHU QE AJO PUN QE PO BEN PO TE BEN QDO DIT E ME TE MIR.
——————————————————————-
Rreth 97% e botes dorrzohen dhe perfundojn ndoshta me se shumti ne nje pun ndersa 3%shi tjeter beson punon Luton dhe nuk dorrzohet qe sot ne i njohim si kampion,gjeni,miliarder,udheheqes bote,biznesmena te sukseseshem e shum e shum arritje qe i bejm me ate punen e madhe te pa lodheshme qe bejn deri ne majat e suksesit. Ti do te dorrzohesh dhe te mbesesh me 97% e tjerve apo do luftosh dhe te jesh ne krye me 3% e njerzve tjer.
———————————————————————
PUNO SEPSE 24h NE DIT KAN NE DISPOZICION TE SUKSESESHMIT 24h NE DIT KAN NE DISPOZICION DESHTAKET E GJITHA NVARET SE SI I SHFRYTZON ATO BEHU QDO DIT VERSION ME I MIR I VETES TENDE

Leadership_motivaion1
OH HEY, FOR BEST VIEWING, YOU'LL NEED TO TURN YOUR PHONE