About

Ne dyqanin tone te veshjeve intime do te gjeni produkte te cilesise italiane 🇮🇹 me cmimet me te mira ne treg dhe kjo eshte arsyeja pse klientet zgjedhin dyqanin tone per te blere veshmbathjet e tyre. Qe prej vitit 2011 jemi munduar te sjellim ne shqiperi 🇦🇱 veshmbathjet me te mira si nga cilesia por edhe nga pamja sepse kenaqsia e klientit eshte objektivi yne kryesor😊

Adresa: Perballe poliklinikes, Vlore, Albania

My Top Picks

Produktet qe cdo klient i joni duhet ti ket:

Recipeta Gisela

Recipetat Gisela te rehatshme dhe me stil ju bejne te dukeni bukur dhe te ndiheni mire njekohesisht

Mbathje Lovelygirl

Mbathjet Lovelygirl me dizajn special

Recipeta Selene

Recipetat Selene te cilat i gjeni ne 3 ngjyra: Te bardha, Bezhe, Te zeza

Mbathje Cotonella

Mbathjet pambuke te Cotonelles teper te rehatshme per perdorim te perditshem

Kanatjere SieLei

Kanatjere pambuku SieLei per perdorim te perditshem

Bokse Calvin Klein

Bokset klasike Calvin Klein te cilat i gjeni ne ngjyre Te zeze, Te bardhe, Gri

Set SieLei

Set i bardhe Sielei (recipeta + tanga) me dizajn 🦉

Set Selene

Set Selene Exclusive (recipeta + zhartier) e gjeni me ngjyre te kuqe dhe te zeze

Tanga Lise Charmel

Nje nga modelet e tangave Lise Charmel duhet ta keni patjeter ne garderoben tuaj aq me teper tani qe i gjeni dhe me oferte ne dyqanin tone😊

OH HEY, FOR BEST VIEWING, YOU'LL NEED TO TURN YOUR PHONE