About

Ladies Empire shop

Përshëndetje vajza!
Ladies Empire Shop është një biznesi i vogel online i cili ka për qëllim të bëj të lumtur secilën prej jush!
Këtu mund te gjeni veten tuaj dhe të ndiheni të vlersuara , ashtu sic vetëm ju e meritoni !

Ladies Empire Shop

Pse ne ?!

6 arsye se pse duhet të na zgjidhni ne :
1.Cilesia me e mire ne treg
2.Marka origjinale
3.Komunikim i shpejt dhe i qarte (perfshire foto dhe video live te cdo produkti )
4.Posta e shpejt
5.Cmime konkuruese madje dhe -50% te cmimit te tyre real
6.Mbajm pergjegjsi mbi cdo ngatrim apo dhe problem rreth porosis duke ju kthyer dhe leket mbrapsht

External link

Ladies empire shop

Rreth nesh !

Ne permbajm marka te ndryshme si : Oh polly , Nakd , Prettylittlething etj.
Cdo produkt eshte ne gjendje dhe pas cdo porosie ai vjen tek ju ne kohe rekord !!
Posta vonon 24-72 ore ne varesi te vendit!
Produktet vin me etiketen perkatese te markes .
Per cdo porosi qe deshironi te beni duhet te na kontaktoni ne dm ne instagram !
Dergojm brenda po dhe jasht Shqipris!
Pagesa behet pas dorzimit te porosis !

External link
OH HEY, FOR BEST VIEWING, YOU'LL NEED TO TURN YOUR PHONE